Rates for 30-minute lessons:

Purchase 1 lesson for $38.

Purchase 3 lessons @ $37 for $111 (a $3 savings)

Purchase 5 lessons @ $35 for $175 (a $15 savings)

Purchase 10 lessons @ $33 for $330 (a $50 savings)

Purchase 25 lessons @ $31 for $775 (a $175 savings)

Purchase 50 lessons @ $29 for $1450 (a $450 savings)

 

 

In-Home Lessons Rates:

$44 per lesson but must be purchased as a 4-pack for $176.

Or, we also offer a 10-pack for $390 which is only $39 per lesson. This is the lowest in-home lesson rate in the area!

 

* No free lessons are included with In-Home Lessons.

 

Rates for 45-minute lessons at studio:

Purchase 1 45-minute lesson for $57
 
Purchase 3 45-minute lessons @ $55.50 for $166.50
 
Purchase 5 45-minute lessons @ $52.50 for $262.50
 
Purchase 10 45-minute lessons @ $49.50 for $495
 
Purchase 25 45-minute lessons @ $46.50 for $1162.50
 
Purchase 50 45-minute lessons @ $43.50 for $2175